DRAGOS TENİS KULÜBÜ

HİZMETLERİMİZ

PERFORMANS TENİSİ

“Motivasyon ve Kararlılık Başarının anahtarıdır…”

Akademimiz’de uzman antrenörler eşliğinde planlanan uluslararası normlara uygun antreman tekniklerini uygulayarak sporcularımızın teknik, taktik, fiziksel ve mental özelliklrini geliştiriyoruz. Sportif performanlarını artırıp, onları müsabakalara hazırlıyoruz.

ALTYAPI TENİSİ

“Bizim için kazanmak alışkanlık, Başarı bir yaşam biçimidir.”

8-9-10 yaş çocuklarımızın vücut koordinasyonlarını, teknik ve taktik alt yapılarını geliştirerek onları müsabakalara hazırlıyoruz.

YETİŞKİNLER TENİSİ

“Kendine uygun raketi al Eğlence ve rekabetin tadını çıkar…”

Yetişkin tenisçilerimizin düzenli spor yapmalarını sağlayarak, sağlıklı bir yaşam sürmeleri için uyguladığımız antreman modellerini; özel ve grup dersleri olarak ayırarak hizmet veriyoruz. Kendilerini seviye ve yaş gruplarına uygun turnuvalara yönlendirerek heyecan yaşamalarını sağlıyoruz.

HAFTASONU TENİS OKULU

“İyi bir tenisçi olmak için Sportmenlik ve Tenisi Sevmek yeterlidir.”

Hafta sonu tenis okullarımızda çocuklarınıza tenisin temel tekniklerini öğretip, hareket ve becerini gelişiriyoruz. Antremanlarımızı eğlenceli oyunlarla destekleyip, birbirleri ile olan iletişimlerini artırarak Çocuklarımızı hem eğitiyor hem de sosyalleşmelerini sağlıyoruz.

YETİŞKİNLERE VE ÇOCUKLARA ÖZEL GRUP DERSLERİ

Başarının önemli bir anahtarı kendine güvenmektir.”

Tenis ne kadar bireysel bir spor da olsa tek başına yapılıp keyif alınacak bir spor değildir. Adımını attığınız bu dünyada yeni dostlar edinecek ve birlikte oynayabileceğiniz partnerlerle tanışabileceksiniz.

LİSANSLI OYUNCU YETİŞTİRME

Kendine güvenmenin önemli anahtarı ise hazırlık yapmaktır. “

Bir strateji ve performans oyunu olan tenisin; yasam kalitesini artıran, kişiye özgüven katan ve yarışmacı ruhu kazandıran essiz felsefesini daha çok kişiyle paylaşmak için sporcularımıza özel bir eğitim programı hazırladık.